نجات ۳۰ ساکن گرفتار میان دود و آتش در جنت‌آباد
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۹۱۰۸
تاریخ انتشار: 2019 March 14    -    ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
bato-adv
bato-adv

سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در خیابان جنت‌آباد جنوبی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲۳:۰۹ شب گذشته یک مورد آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در خیابان جنت‌آباد جنوبی، خیابان سمرقند به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه مجتمع مسکونی پنج طبقه ۱۵ واحدی بود که در قسمت پارکینگ آن چند دستگاه خودرو وجود داشت.

وی با اشاره به آتش گرفتن یکی از خودرو‌ها (یک دستگاه پرشیا) خاطرنشان کرد: دود بسیار غلیظی طبقات را فراگرفته و آتش در حال سرایت به سایر خودرو‌ها بود.

ملکی تصریح کرد: آتش‌نشانان با ورود به پارکینگ از سرایت آتش به سایر خودرو‌ها و قسمت‌های دیگر جلوگیری کردند همچنین گروه‌های دیگر با دستگاه‌های تنفسی به طبقات بالایی رفته و مشعول جست‌وجو برای خارج کردن افراد گرفتار شده شدند.

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، ۳۰ نفر شامل ۱۲ خانم و ۱۸ آقا در این حادثه نجات یافته که در بین نجات‌یافتگان چندین کودک نیز وجود داشت و تمام آن‌ها بدون آسیب‌دیدگی از محل حادثه خارج شدند.

وی خاطرنشان کرد: در نهایت عملیات در ساعت ۰۰:۳۱ بامداد پایان یافت و آتش‌نشانان به ایستگاه‌های خود مراجعت کردند.

تسنیم

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv