اینستاگرام صفحه جدید پرسپولیس را حذف کرد+عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۳۸۰۵۲
تاریخ انتشار: 2019 March 03    -    ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱

در پی حاشیه‌هایی که برای پیج اینستاگرام باشگاه پرسپولیس به وجود آمد، در نهایت هفته گذشته مسئولان این باشگاه تلاش کردند یک صفحه جدید در این شبکه مجازی به نام پرسپولیس ساخته شود.

اینستاگرام قبلی باشگاه پرسپولیس که تیک آبی‌رنگ هم به معنای احراز هویت از اینستاگرام دریافت کرده، وضعیت عجیبی دارد و اختیار آن در دست باشگاه پرسپولیس نیست و مسئولان این باشگاه هم در تلاش بودند تا بتواننند به این نیتجه برسند که این صفحه از چه طریقی اداره می‌شود، اما درحالی‌که صحبت از این بود که این صفحه در اختیار یکی از پیشکسوتان قرار دارد، اما درنهایت هیچ‌گاه مشخص نشد که این صفحه در اختیار کیست و چه کسی اخبار را روی این شبکه مجازی منتشر می‌کند.

در پی این اتفاقات مسئولان باشگاه تلاش کردند تا یک صفحه جدید در اختیار بگیرند تا بتوانند اینستاگرام باشگاه را در اختیار خود داشته باشند، اما در اقدامی جالب‌توجه، مدیریت اینستاگرام جهانی این صفحه جدید را بست تا باز هم وضعیت باشگاه پرسپولیس و اینستاگرام وارد فاز عجیب دیگری شود.

اینستاگرام جهانی صفحه جدیدی که این باشگاه به راه انداخت را به رسمیت نشناخت و به همین دلیل این صفحه از این شبکه مجازی پاک شد! حالا باید دید که چالش بین باشگاه پرسپولیس و اینستاگرام که مدت‌هاست سروصدا به راه انداخته به کجا خواهد رسید.

اینستاگرام صفحه جدید پرسپولیس را حذف کرد+عکس

فارس

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار