تخریب ۹ دستگاه خودرو توسط عربده کشان محله خراسان
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۶۶۹۲
تاریخ انتشار: 2019 February 17    -    ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
bato-adv
bato-adv

سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اظهار کرد: در ساعت ۶ بعد از ظهر ۲۴ بهمن ماه سال جاری با تماس تلفنی تعدادی از شهروندان مبنی بر تخریب ۹ دستگاه خودرو در محله خراسان توسط تعدادی از افراد شرور، تیمی از مأموران پایگاه هفتم برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه این افراد شرور علاوه بر تخریب ۹ دستگاه خودرو، با ایجاد سر و صدا و عربده‌کشی، موجب رعب و وحشت اهالی محل شدند، افزود: متهمان پس از تخریب خودرو‌ها از محل متواری شدند.

سردار ذوالقدری تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهمان از افراد شرور محله شوش و شهرزاد هستند که به همراه سایر همدستانشان پس از حضور در محله خراسان، برای خودنمائی به تخریب خودرو‌ها و عربده‌کشی اقدام کردند.

وی افزود: در تحقیقات بعدی پلیس مشخص شد که ۲ متهم اصلی این پرونده برای رهایی از چنگ قانون، پس از ارتکاب جرم به یکی از استان‌های شمالی ایران فرار کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان و اخذ نیابت قضائی، تیمی از مأموران برای دستگیری آنان به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند ضمن توقیف خودرو آنان هر ۲ متهم را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سردار ذوالقدری گفت: تحقیقات پلیس برای دستگیری سایر متهمان این پرونده ادامه دارد.

باشگاه خبرنگاران

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv