تصویری از یک نوزاد ۳۱ انگشتی
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۶۵۱۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2019 February 16    -    ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۵
bato-adv
bato-adv

پزشکان یکی از بیمارستان‌های چین برای نخستین بار در این کشور با نوزادی مواجه شدند که در دست‌ها و پا‌های خود درمجموع ۳۱ انگشت داشت.

پزشکان چینی پس از مشاهده این نوزاد تصمیم گرفتند به صورت رایگان آن را جراحی کنند و برای این پروژه، چندین عمل جراحی جداگانه پیش‌بینی شد.

تصویری از یک نوزاد ۳۱ انگشتی

بیمارستان مرکزی شهر نینگبو چین با انتشار یک تصویر ویدیویی نشان داد این پسربچه در دستان خود ۱۵ انگشت و در پا‌های خود ۱۶ انگشت دارد.

والدین این نوزاد پس از مراجعه به بیمارستان اعلام کردند که از گروه پزشکی کمک می‌خواهند تا فرزندشان را درمان کنند. عمل جراحی برای حذف انگشتان اضافی در دست‌ها و پا‌های این کودک هزینه بسیار زیادی داشت و گروه مدیریتی بیمارستان سرانجام تصمیم گرفت تا پیش از آنکه نوزاد به ۱۶ سالگی برسد، به صورت رایگان تمامی عمل‌های جراحی را انجام دهد.

پزشکان اعلام کردند این کودک به چندین عمل جراحی متفاوت نیاز دارد که این جراحی‌ها می‌بایست طی سال‌های متمادی انجام شوند و سرانجام تعداد انشگتان کودک چینی با انسان‌های عادی برابری کند.

ایران آنلاین

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
0
1
ناقلا انگشت احتکار کرده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
0
0
غیر از این که نامتعارف است و شکل آدمهای دیگر نیست از نظر عملکرد بدن چه اشکالی ایجاد کرده است؟ شاید این یک نقطۀ تحول ژنتیکی باشد و شاید نسلهای آینده با تعداد انگشتان بیشتر کارآیی بیشتری داشته باشند. فکر کنید که اگر ما به جای دو تا دست و ده تا انگشت مثلاً ده جفت دست و چهارصد تا انگشت میداشتیم چقدر سریع میتوانستیم دهها کار را به طور همزمان انجام دهیم...
دخالت در خلقت خداوند و ایجاد تغییرات مصنوعی یک کار غیر طبیعی است و شاید نسل این آدم سی انگشتی خیلی هم راضی باشند...
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv