آغاز ثبت‌نام سفر‌های نوروزی بازنشستگان از شنبه
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۶۳۱۵
تاریخ انتشار: 2019 February 13    -    ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
bato-adv
bato-adv

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از راه‌اندازی سامانه آنلاین ثبت‌نام سفر‌های نوروزی بازنشستگان خبر داد و گفت: ثبت‌نام این سفر‌ها از شنبه هفته آینده آغاز می‌شود.

 جمشید تقی‌زاده در حاشیه افتتاح سامانه ثبت‌نام سفر‌های نوروزی بازنشستگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری اظهار کرد: ثبت‌نام سفر‌های نوروزی بازنشستگان از شنبه هفته آینده آغاز می‌شود و بازنشستگان می‌توانند در تور‌های سیاحتی و زیارتی به صورت آنلاین ثبت‌نام کنند.

وی با اشاره به شعار «در خانه نمانیم» ادامه داد: راه‌اندازی سامانه تور‌های آنلاین سفر برای بازنشستگان به منظور تحقق این شعار طراحی شده است و امیدواریم بازنشستگان به همراه خانواده‌های خود از مزایای سفر‌های سیاحتی و زیارتی بهره‌مند شوند همچنین از این پس بازنشستگان می‌توانند نام‌نویسی برای استفاده از برنامه‌های سفر‌های نوروزی را از طریق این سامانه به صورت غیرحضوری انجام دهند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در این مراکز اقامتی و گردشگری، بازنشستگان از ۲۰ درصد تخفیف برای صرف غذا و همچنین ۵۰ درصد برای اقامت و اسکان در هتل و اقامتگاه‌ها برخوردار می‌شوند و سعی شده امکان ثبت‌نام آنلاین سفر‌های نوروزی برای ۵۰ هزار نفر از بازنشستگان فراهم شود.

وی در مورد هزینه سفر بازنشستگان نیز تصریح کرد: برای یک نفر بازنشسته با یک نفر همراه ۷۴۰ هزار تومان کمک هزینه سفر داده می‌شود و صندوق بازنشستگی سعی دارد امور رفاهی و معیشتی و همچنین مباحث مربوط به رفاه و گردشگری و سفر‌های بازنشستگان را در اولویت کار‌های خود قرار دهد.

تقی‌زاده با اشاره به حمایت از یک میلیون و ۴۲۱ هزار بازنشسته ادامه داد: به این منظور خدمات ویژه‌ای شامل بیمه تکمیلی سفر‌های گردشگری، سیاحتی و زیارتی و همچنین تاسیس دهکده‌های سلامت به منظور رفاه بازنشستگان و خانواده‌های آن‌ها نیز در نظر گرفته شده است.

تسنیم

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv