اشتباهات دکوراسیون منزل که هرگز نمی‌دانستید
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۶۰۷۰
تاریخ انتشار: 2019 February 11    -    ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
bato-adv
bato-adv
شاید شما خیلی برای دکوراسیون منزل تان هزینه کرده و وسایل لوکس و زیبایی هم داشته باشید اما دکوراسیون منزل تان آنقدر که باید زیبا باشد نیست، اشتباهات دکوراسیونی که ناخواسته مرتکب شده اید باعث شده اند تا دکوراسیون منزل تان رضایت بخش و ایده آل نباشد.

اشتباهات دکوراسیون منزل که هرگز نمی‌دانستید شاید شما خیلی برای دکوراسیون منزل تان هزینه کرده و وسایل لوکس و زیبایی هم داشته باشید اما دکوراسیون منزل تان آنقدر که باید زیبا باشد نیست، اشتباهات دکوراسیونی که ناخواسته مرتکب شده اید باعث شده اند تا دکوراسیون منزل تان رضایت بخش و ایده آل نباشد.

نصب تابلوها در ارتفاع خیلی بالا، یکی از بزرگترین و زشت ترین اشتباهات دکوراسیونی است، تابلوها را باید طوری نصب کنید که برای نگاه کردن آن ها لازم نباشد اصلا سرتان را بالا بگیرید و یا می توان گفت تابلوها باید همسطح چشم باشند.

بیش از حد ست کردن

اشتباهات دکوراسیون منزل که هرگز نمی‌دانستید

اینکه فکر می کنید همه وسایل باید از یک رنگ، یک طرح و یک برند باشند اشتباه است و خیلی زود تکراری و خسته کننده می شوند؛ مثلا لازم نیست مبلمان و ناهار خوری دقیقا یک رنگ و یک طرح داشته باشند باید کمی خلاقیت به خرج دهید.

کوسن های فراوان روی مبلمان

اشتباهات دکوراسیون منزل که هرگز نمی‌دانستید

کوسن ها مبلمان های ساده و خنثی را جذاب می کنند اما وقتی شما روی مبلمان تان را پر از کوسن های رنگارنگ می کنید مهمان هایتان مجبورند برای نشستن همه آن ها را روی زمین بریزند و این اصلا زیبا نیست.

استفاده از یک رنگ در دکوراسیون

هیچوقت فقط از یک رنگ برای هیچ یک از بخش های خانه تان استفاده نکنید مثلا اگر اتاق خواب تان کلا صورتی رنگ باشد کسل کننده می شود، ولی اگر صورتی و سفید را ترکیب کنید فوق العاده خواهد شد.

مبل ها را کنار دیوار نچینید

اشتباهات دکوراسیون منزل که هرگز نمی‌دانستید

چیدن مبل ها کنار دیوار اصلا جالب نیست و بسیار حالت رسمی دارد برای زیباتر شدن منزل و بیشتر شدن حس صمیمیت باید مبل ها را حالت گرد بچینید.
نوداد

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv