تنبیه وحشتناک کودکان خردسال توسط پدر شرور +عکس
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۲۹۴۸۶
تاریخ انتشار: 2018 December 06    -    ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
bato-adv
bato-adv

پدر سنگدلی که دو دختر و پسر خردسالش را به علت شیطنت در حیاط خانه به شکلی عجیب مورد تنبیه قرار داده بود توسط پلیس ترکیه دستگیر شد. در این اتفاق عجیب که در منطقه "عثمانیه" در جنوب ترکیه رخ داد این مرد که هویتش " محموت‌ای " اعلام شده دو کودک خردسال خود را با طناب به دیوار فلزی اطراف خانه اش بسته بود.

تنبیه وحشتناک کودکان خردسال توسط پدر شرور +عکس

ساکنان محلی با دیدن دختر ۳ ساله و پسر ۵ ساله‌ای که با طناب به مدت ۱ ساعت به دیوار فلزی بسته شده بودند دچار شوک و حیرت شدند. آن‌ها بلافاصله با پلیس محلی ترکیه تماس گرفتند و آن‌ها را در جریان این حادثه قرار دادند.

در ویدئویی که منتشر شده است پلیس ترکیه را که با چاقو در حال بریدن طناب‌ها و باز کردن دست این دو کودک است نشان می‌دهد. آن‌ها پس از باز شدن دستشان نفس راحتی کشیده و از دیوار فلزی دور می‌شوند. پلیس بلافاصله با یک آمبولانس این دو کودک را برای انجام چک آپ به بیمارستان منتقل و همچنین پدر آن‌ها را نیز بازداشت کرد.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی ترکیه با واکنش کاربران همراه بود و برخی از آن‌ها با درج کامنت‌هایی خشم خود را از این اقدام غیرانسانی مرد شرور ابراز کردند. کاربری در کامنتی نوشت: " هیچ واژه‌ای نمی‌تواند میزان قساوت و سنگدلی چنین آدم‌هایی را توصیف کند اگر شما چنین آدم بی خودی را آزاد بگذارید هیچ وجدانی ندارید. " کاربر دیگری نوشت: " احتمالا پدر این مرد نیز در دوران کودکی اقدام به بستن او می‌کرده و او نیز به دلیل این روش تربیت نادرست اقدام به تکرار آن کرده است. "

باشگاه خبرنگاران

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv