تصادف زنجیره‌ای ۹ خودرو در محور سلماس
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۲۶۷۴۹
تاریخ انتشار: 2018 November 07    -    ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
bato-adv
bato-adv

شب گذشته بی‌احتیاطی رانندگان در محور سلماس-تسوج موجب تصادف زنجیره‌ای ۹ خودرو با یکدیگر شد.

مهدی رضایی گلعذانی، رییس جمعیت هلال احمر سلماس گفت: حوالی ساعت ۲۰:۱۴ دیشب در پی اعلام گزارش برخورد زنجیره‌ای ۹ دستگاه سواری شامل ۷ دستگاه پژو، یک دستگاه پرشیا و یک دستگاه ال ۹۰ بایکدیگر در ۳۵ کیلومتری محور سلماس تسوج حوالی ایست بازرسی رختار، اکیپ‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

رضایی با اشاره به بی احتیاطی رانندگان در موقع بارندگی بیان کرد: این حادثه ۳ مصدوم در پی داشت که پس از انجام اقدامات اولیه، توسط نیرو‌های امدادی به بیمارستان خاتم الانبیای سلماس انتقال داده شدند.

وی با اشاره به ریزش نزولات آسمانی در محور‌های مواصلاتی منتهی به سلماس، خاطرنشان کرد: لازمه رانندگی در هوای بارانی بالا بردن تمرکز و دقت در رانندگی در مقایسه با روز‌های دیگر است، چرا که لغزندگی جاده ممکن است تاثیر ترمز‌ها را بکاهد؛ پس رانندگان مطلقا از تلفن همراه در حین رانندگی به ویژه در هوای بارانی استفاده نکرده و تمرکز خود را بر جاده معطوف کنند.

رییس جمعیت هلال احمر سلماس خاطرنشان کرد: سرعت مجاز تعیین شده در جاده‌ها مخصوص شرایط آب و هوایی مساعد است و پایین آوردن سرعت خودرو در جاده‌های بارانی برای تسلط بیشتر راننده بر خودرو، ضروری است.

ایسنا

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv