اقدام غیرحرفه‌ای پانته‌آ بهرام توهین به مردم بود
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۲۶۵۵۱
تعداد نظرات: ۸ نظر
تاریخ انتشار: 2018 November 06    -    ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۵
bato-adv
bato-adv

می‌دانید خانم بهرام همه حرف‌های شما و پشتیبانان شما را خواندیم. اتفاقا خودتان از همه ملایم‌تر بودید، اما موجی از سینماگران و بازیگران این حرکت شما در عدم بازی در قسمت انتهایی دلدادگان را با مجموع‌های از دستاویزهای سیاسی و جناحی قاطی کردند و چنان بیانیه‌های شداد وغلاظی بیرون دادند که انگار شماند شمان بازیگر خوب و در سایقه و داور خندوانه شو که یک پا روزا لوکزامبورگ هستید؛ و خب شاید دوستان هنرمند شما چنین انتظاری از شما دارند که پرچمدار استیفای همه دستمزد‌های معمولا کلانتان ازصدا و سیما باشید و در این مواجه ژست سوپر سیاسی هم بگیرید.

اقدام غیرحرفه‌ای پانته‌آ بهرام توهین به مردم بود

اما مردم عادی مردم خسته مردمی که خستگی شان از روزگار سخت این روز‌ها را با پی گرفتن داستان سریال شما در می‌کردند چه گناهی کرده بودند؟ تصمیم تان سنگدلانه نبوده است؟ متوجه بودید که این حرکت باغی گرانه شما ضربدر ۲۰ میلیون تماشاگر بالقوه یک سریال پربیننده می‌شود؟ نمی‌خواهیم از منوچهر هادی دفاع کنیم که اندازه‌های او در تلویزیون و سینما-چه خوب و چه بد - را می‌دانیم، قصدمان دفاع از تهیه کننده هم نیست حتی قصدمان حمایت از سریال دلدادگان هم نیست.

اما به خاطر دیر کرد در پرداخت قسط آخر دستمزدتان نباید با میلیون تا بیننده بازی می‌کردید. نباید خانم بهرام. کارتان از بیخ و بن اشتباه بود حالا هرچقدر توجیهات خودتان را داشته باشید هرچقدر نیازمند این قسط آخر برای فلان خرید مهم زندگی تان بودید و هر چقدر دوستان سرشناس تان از شما حمایت کنند؛ کار شما در بازی با احساسات تماشاگران این سریال غیر حرفه‌ای بود. شک نکنید خانم بهرام.

روزنامه هفت صبح

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ALI
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
0
4
چرا صدا و سیما به قرارداد خود عمل نمی کند و حقوق این بازیگران را سر موعد پرداخت نمی کند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
2
4
حرف نگارنده درست نيست و فقط بهانه هاي احمقانه ايه براي تحمل ظلم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
2
0
سریال دلدادگان جزء معدود سریال هایی بود که باعث شد بیام سمت تلویزیون چون داستانش خوب بود و بازیگران خوبی هم داشت و همین باعث میشد پای سریال بشینم ولی وقتی اونجوری تموم شد کلی تو ذوق همه ما خورد و این کار درستی نبود که خانم بهرام انجام دادن. این همه بازیگر و دست اندرکار اون سریال و سریال های دیگه تلویزیون دستمزدشون عقب افتاد ولی هیچ کدوم به برنامه و سریالشون ضربه نزدن چون برای مردم کار میکردن و پول درجه دوم بود ولی خانم بهرام و خیلی های دیگه که از ایشون حمایت کردن نشون دادن که پول در درجه اول هست و در درجه اول بودن مردم شعاری بیش نیست غافل از اینکه اگه مردم نخوان شما رو ببینن دیگه اون پول هم برای شما نخواهد بود شماها هرچه دارین به خاطر وقتی هست که مردم برای دیدن شما گذاشتن و مطمئن باشین سریال ها و فیلم های خارجی به مراتب کیفیت بهتری دارن و با این کارهاتون مردم رو به سمت همون فیلم ها میبرین تا یه روزی برسه که دیگه حقوقی نداشته باشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
0
4
سلام. بعنوان یک تماشاچی پر و پا قرص این سریال اصلاً با شما هم عقیده نیستم. تهیه کننده باید در پروژه اش برنامه تامین مالی و پلان نقدینگی و پرداخت می داشت. متاسفانه بجای انجام یک کار تخصصی در خصوص مدیریت هزینه و نقدینگی پروژه و اقدام به موقع برای تامین منابع مالی مورد نیاز، با رفتاری عوام فریبانه فرافکنی کرده و فرد دیگری را مقصر جلوه دادند. این موضوع فقط در سینما اتفاق نمی افتد و در اغلب پروژه ها در سه قوه نیز شاهد این ماجرا هستیم.
ناشناس
|
Germany
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
1
4
ب من توهین نشده. هیچ کس بخاطر هیچ دلیلی مجاز و مجبور ب کار مجانی نیست هیچ کس
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
1
1
ب من توهین نشده. هیچ کس بخاطر هیچ دلیلی مجاز و مجبور ب کار مجانی نیست هیچ کس
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
2
0
واقعا متاسفم شاید به دوستان توهین نشد اما به خیلی ها توهین شد چون زمان توجه هشون به یکدیگر رو به تلویزیون اختصاص داده بودند.خانم پانته ا بهرام میشه بخاطر این مردم دیگه در خندوانه الکی شعار مردمی ندهید...فقط متاسفم
خان محمدعلی آقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
2
0
اولا که متنتون خیلی غلط تایپی داشت
دوما خود بهرام میدونه که چه کار اشتباهی کرده
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv