قیمت جدید خودرو‌های داخلی در بازار تهران امروز پنجشنبه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۲۴۰۷۰
تاریخ انتشار: 2018 October 12    -    ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۷
bato-adv
bato-adv

محمد مخلصی با بیان این خبر افزود: این شرایط در حالیست که رکود در بازار خودرو به شدت دیده می‌شود و هیچ خریداری در بازار وجود ندارد.

وی با بیان این که در روز‌های گذشته و همزمان با کاهش نرخ دلار، فروشنده در بازار خودرو به وفور دیده می‌شد و این روند نیز در حال حاضر تا اندازه‌ای دیده می‌شود، تصریح کرد: با این حال خریداری در بازار خودرو دیده نمی‌شود.

دبیر اتحادیه صنف فروشندگان خودرو تهران ادامه داد: کاهش قیمت دلار در روز‌های گذشته تاثیر خود را بر بازار خودرو گذاشت و همانگونه که این تصور وجود داشت که با کاهش قیمت دلار، شاهد کاهش قیمت خودرو‌ها باشیم این اتفاق واقعا رخ داد، اما از روز گذشته و همزمان با افزایش قیمت دلار، قیمت‌ها در بازار خودرو تا اندازه‌ای افزایش یافته است.

مخلصی یادآور شد: در گذشته امید به گران شدن خودرو‌ها با توجه به افزایش قیمت دلار وجود داشت که با کاهش نرخ دلار این روند متوقف شد، اما با افزایش قیمت‌ها در روز سه شنبه، پیش بینی می‌شود در صورت تداوم افزایش قیمت دلار شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو باشیم.

بر اساس این گزارش، بررسی قیمت خودرو‌ها در بازار نشان می‌دهد که با وجود اعلام رئیس اتحادیه صنف فروشندگان خودرو تهران، هیچ کاهش قیمتی در بازار رخ نداده و حتی بررسی قیمت‌های امروز نسبت به روز گذشته نیز نشان از افزایش دارد. فعالان این بازار نیز معتفدند با ادامه روند افزایشی نرخ دلار شاهد افزایش دوباره قیمت خودرو‌ها در بازار خواهیم بود.

استعلام قیمت خودرو‌های داخلی از بازار تهران و کرج امروز پنج شنبه ۱۹ مهرماه:

قیمت جدید خودرو‌های داخلی در بازار تهران امروز پنجشنبه

فردا نیوز

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv