خبر سردار اشتری درباره کودکان مفقود شده پاکستانی
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۲۱۵۱۰
تاریخ انتشار: 2018 September 16    -    ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
bato-adv
bato-adv

فرمانده نیروی انتظامی از پیدا شدن همه کودکان گم شده پاکستانی که چندی پیش خبر مفقودی آن‌ها منتشر شده بود، خبر داد.

روز گذشته با پیدا شدن ۲ کودک پاکستانی که مفقود شدن‌شان به همراه ۵ کودک دیگر در ماجرای اخراج مهاجران غیرقانونی پاکستانی حاشیه شهرری که مدتی پیش جنجال زیادی به پا کرده بود، پرونده این کودکان بسته شد.

پیدا شدن این دو کودک در روز گذشته در حالی اتفاق افتاد که یکی از آن‌ها در پاکستان و دیگری نزد یکی از اقوامشان شناسایی شد و با شناسایی آن‌ها ماجرای ۷ کودکی که خبر گم‌شدنشان خیلی‌ها را نگران کرده بود، با پایانی خوش به انتها رسید.

سردار حسین اشتری در گفتگو با خبرنگار تسنیم، با تأیید پیدا شدن هر ۷ کودک پاکستانی که پس از آن ماجرا خبری از آن‌ها نبود، گفت: همان طور که ما از ابتدا می‌گفتیم ماجرای گم شدن این کودکان به هیچ وجه، به شکلی که در شبکه‌های مجازی مطرح شد نبوده و مفقود شدن آن‌ها هم اصلاً به شایعاتی که مطرح شده بود، ارتباطی نداشته است.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی خود را نسبت به رعایت حقوق تمامی افراد موظف می‌داند و خبر مفقودی این کودکان گرچه ارتباطی به شایعات مطرح شده و حواشی آن نداشت و به شکلی که مطرح شد، نبود، ولی برای همه ما دردناک بود و ما تمام تلاش خود را برای پیگیری موضوع انجام دادیم.

به گزارش تسنیم، به دنبال گم شدن این کودکان و پیگیری‌های انجام شده برای یافتن خبری از آن‌ها، دو تیم از نیروی انتظامی با دستور فرمانده ناجا موضوع را در دست بررسی قرار دادند که نهایتاً روز گذشته با پیدا شدن ۲ کودک باقی مانده از ۷ کودک مفقودی، پرونده کودکان مهاجر پاکستانی شهرری بسته شد.

تسنیم

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv