امکان برقراری تماس با کمک بلندگوی اپل
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۲۱۳۰۲
تاریخ انتشار: 2018 September 14    -    ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
bato-adv
bato-adv

اپل در مراسمی از محصولات جدید خود رونمایی کرد. در این مراسم علاوه بر رونمایی از محصولات این شرکت از چند به روز سانی نیز خبر داد.

کاربران به زودی می توانند با درخواست از دستیار صوتی از طریق بلندگوی HomePod تماس برقرار و دریافت کنند. البته کاربران این بلندگو باید کمی بیشتر منتظر باشند چون هنوز به روزرسانی ها ارائه نشده اند.

قابلیت جدید تماس بلندگوی هوشمند عالی است و صدا با کیفیتی روشن و واضح به گوش می رسد.

امکان برقراری تماس با کمک بلندگوی اپل

کافی است کاربر از سیری بخواهد با یکی از شماره های دفتر تلفن او تماس برقرار کند یا شماره تلفن را با صدای بلند بگوید. تماس های ورودی به طور خودکار از آیفون به بلندگو منتقل می شوند.

علاوه بر این موارد بلندگو از میانبر دستیار صوتی سیری نیز پشتیبانی می کند، به این ترتیب کاربران می توانند به اپلیکیشن ها دستوراتی بدهند.

علاوه برآن در این مراسم اپل اعلام کرد نسخه جدید iOS در ۲۶شهریور(١٧سپتامبر )رونمایی می شود. علاوه بر iOS ۱۲ ، سیستم عامل لپ تاپ های مک یعنی Mojave و Watch OS ۵ (آخرین نرم افزار ساعت اپل)نیز رونمایی خواهند شد. این سیستم عامل سبب می شود عملکرد دستگاه های قدیمی تر ٧٠ درصد سریع تر شود.

به این ترتیب اپلیکیشن ها سریع تر عمل می کنند و قابلیت های دوربین سریع تر می شوند. در این سیستم عامل ابزارهای دیجیتالی سلامت بیشتری وجود دارند.

مهر

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv