پرمشتری ترین کاشی و سرامیک های سال ۲۰۱۸
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۲۱۰۱۲
تاریخ انتشار: 2018 September 11    -    ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
bato-adv
bato-adv
کاشی و سرامیک آجری یکی از پر طرفدارترین کاشی کاری ها برای دوستداران سبک های مدرن و کلاسیک می باشد. این کاشی های شبیه سازی شده جایگزین کاشی های روستایی با مقاومت کم در برابر رطوبت شده است و با کمک آن ها دیگر نیاز به نگهداری و تعمیر کاشی های رطوبت زده نیستید.

پرمشتری ترین کاشی و سرامیک های سال ۲۰۱۸به گزارش «تابناک باتو»؛ برای بسیاری از افراد طراحی دکوراسیون داخلی منزلشان اهمیت فراوانی دارد و بعد از تحقیقات زیاد سعی می کنند منزل خود را سلیقه خود طراحی کنند. یکی از مواردی که برای خانه های امروز بسیار مهم است استفاده از کفپوش و یا دیوار پوش محل های مثل آشپزخانه و سرویس بهداشتی است. در همین راستا ما انواع کاشی و سرامیک را به شما معرفی کرده ایم با ما همراه باشید.

انواع کاشی و سرامیک

تعویض کاشی و سرامیک یکی از راهکارهای ساده نوسازی و تغییر دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی می باشد. دیوار پوش هایی سرامیکی همواره یکی از پر طرفدارترین مصالح برای فضاهای مرطوبی مانند حمام و سرویس بهداشتی محسوب می شوند چرا به دلیل ماهیت ضد آب خود می توانند مانع از آسیب دیدن دیوارها می شوند به علاوه ظاهر براق و منحصر به فرد کاشی و سرامیک ها زیبایی فضای حمام شما را دو چندان می کند. با ما همراه باشید تا با هم انواع کاشی و سرامیک های پر طرفدار در سال ۲۰۱۸ بشناسیم.

کاشی و سرامیک بتنی

پرمشتری ترین کاشی و سرامیک های سال ۲۰۱۸

کاشی و سرامیک بتنی یکی از پر طرفدارترین دیوارپوش ها برای سبک صنعتی می باشد. بافت ظریف و مرز بندی های تایل های این نوع از کاشی و سرامیک ها در کنار رنگ خاکستری خود پیچیدگی خاصی را به فضای حمام و سرویس بهداشتی شما می آورد که با کمک رنگ گرم چوب می توانید به فضاهای این چنینی گرما و تعادل ببخشید.

پرمشتری ترین کاشی و سرامیک های سال ۲۰۱۸

همان طور که در تصویر می بینید کاشی های بتنی در کف و دیوارها یک پس زمینه سرد و خنثی را ایجاد کرده اند و استفاده از چوب و سنگ طبیعی برای سایر لوازم این فضا سبب ایجاد تعادل و گرمای لذت بخشی در دکوراسیون این حمام و سرویس بهداشتی شده است.

کاشی و سرامیک بافت دار

پرمشتری ترین کاشی و سرامیک های سال ۲۰۱۸

نوع کاشی کاری شما همواره کاشی و سرامیک های قدیمی شما را تبدیل به یک طرح الگو و طرح مدرن نماید و به راحتی جلوه دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی شما را دو چندان کند. همچنین فن آوری ساخت پیشترفته امروزی کاشی و سرامیک ها قادر به شبیه سازی انواع سنگ و چوب طبیعی برای کاشی و سرامیک هاست.

پرمشتری ترین کاشی و سرامیک های سال ۲۰۱۸

شبیه سازی انواع سنگ و چوب طبیعی برای کاشی و سرامیک ها

با اتنخاب یک الگو خلاقانه و خاص برای کاشی کاری های خود به سادگی می توانید به فضای حمام خود شخصیت ویژه ای ببخشید و ظاهر دکوراسیون آن را بیش از بیش ایده آل کنید.

کاشی و سرامیک منقوش

پرمشتری ترین کاشی و سرامیک های سال ۲۰۱۸

امزوه استفاده از کاشی و سرامیک های منقوش در بین همه از محبوبیت خاصی برخوردار است. این کاشی های منقوش با ایجاد تاثیر جدی بصری در دیوار و سطح حمام تا حد زیادی پویایی و نشاط را به فضای حمام شما می آورد.

کاشی و سرامیک ۳D

پرمشتری ترین کاشی و سرامیک های سال ۲۰۱۸

کاشی و سرامیک های ۳D یکی از پرطرفدارترین کاشی کاری های امروزی می باشد که ظاهر منحصر به فردی به فضای داخلی حمام و سرویس بهداشتی شما می بخشد،زیبایی بیشتر این سبک از کاشی کاری به دلیل ایجاد خطای چشمی می باشد.

کاشی و سرامیک آجری

پرمشتری ترین کاشی و سرامیک های سال ۲۰۱۸

کاشی و سرامیک آجری یکی از پر طرفدارترین کاشی کاری ها برای دوستداران سبک های مدرن و کلاسیک می باشد. این کاشی های شبیه سازی شده جایگزین کاشی های روستایی با مقاومت کم در برابر رطوبت شده است و با کمک آن ها دیگر نیاز به نگهداری و تعمیر کاشی های رطوبت زده نیستید. همچنین ظاهر گرم و دلپذیر آن ها فضای حمام را برای شما دلچسب تر از قبل خواهد کرد.
چیدانه

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv