طراحی زیبای یک کلینک زیبایی توسط «LGLO»
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۱۸۸۵۰
تاریخ انتشار: 2018 August 21    -    ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
bato-adv
bato-adv
کلینک زیبایی دکتر آپایدین در یک واحد 250 متری در شهر استانبول قرار دارد. وی بر این باور بود که سبک چیدمان و طراحی کلینک باید نشان‌دهنده‌ی شغل و شخصیت وی باشد. وقتی یک کلینک، بخواهد زیبایی را به مشتریان خود هدیه دهد، باید طراحی آن نیز، هوشمندانه و زیبا باشد.

طراحی زیبای یک کلینک زیبایی توسط «LGLO»اختصاصی تابناک باتو؛ گروه طراحان «LGLO»،  جمعی از طراحان و معماران هستند که جدیدترین پروژه‌ی خود را در استانبول ترکیه طراحی کرده‌اند. این پروژه، طراحی مدرن یک کلینیک زیبایی است. کلینیک زیبایی دکتر آپایدین در یک واحد 250 متری در شهر استانبول قرار دارد.

وی بر این باور بود که سبک چیدمان و طراحی کلینیک باید نشان‌دهنده‌ی شغل و شخصیت وی باشد. وقتی یک کلینیک، بخواهد زیبایی را به مشتریان خود هدیه دهد، باید طراحی آن نیز، هوشمندانه و زیبا باشد. به همین دلیل تصمیم گرفت تا سبکی متفاوت در چیدمان کلینیک را امتحان کند.

نخستین کاری که گروه طراحان «LGLO» انجام دادند، ایجاد هماهنگی‌های زیبا با رنگ‌های سفید و آبی بود. طرح‌های قرار گرفته در سقف و دیوار، نمایانگر ضربان قلب بودند. از این طرح، در انتخاب مبلمان نیز استفاده شد. در ادامه تصاویری از این کلینیک زیبایی را برای شما قرار داده‌ایم. با ما همراه باشید.


تهیه و تنظیم: تابناک باتو

منبع: architectureartdesigns

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv