وقتی ترامپ کاغذ می‌خورد +عکس
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۱۷۹۹۵
تاریخ انتشار: 2018 August 12    -    ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
bato-adv
bato-adv

«مانیگو نیومن»، مشاور سابق کاخ سفید در دوره ترامپ، در بخشی از کتاب نوشته است: «زمانی که یک بار وارد دفتر ترامپ در اتاق بیضی شکل شدم، او (ترامپ) را دیدم که یک تکه کاغذ را در دهانش گذاشت. من واقعا متعجب شدم وقتی دیدم او یک تکه کاغذ را جوید و سپس آن را بلعید.

 سه گانه ترامپ تکمیل شد. زمانی که تاجر و میلیاردر نیویورکی پا به عرصه سیاست گذاشت و در انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری آمریکا نامزد شد، شهروندان آمریکایی تنها او را با برج‌هایی که در دیگر نقاط جهان برافراشته بود، زمین‌های گلف، کازینو‌ها و برنامه‌های تلویزیونی اش می‌شناختند. اما حالا با آمدن «روانی» به بازار نشر می‌توان ترامپ را بهتر در قالب سه گانه انتشار یافته «آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ» اثر «مایکل وولف»، «یک وفاداری بالاتر: حقیقت، دروغ و رهبری» نوشته «جیمز کومی» رئیس پیشین اف بی آی و حالا «روانی» که «اوماروسا مانیگو نیومن»، مدیر سابق دفتر ارتباطات عمومی کاخ سفید آن را نوشته است، شناخت.

وقتی ترامپ کاغذ می‌خورد +عکس

 

 

به گزارش آسوشیتدپرس، کتاب «از نظر روانی نامتوازن و آشفته» که قرار است سه روز دیگر به بازار عرضه شود، فهرستی از اتهامات رسواکننده را علیه ترامپ، مطرح می‌کند. به گزارش بیزنس اینسایدر، «مانیگو نیومن»، مشاور سابق کاخ سفید در دوره ترامپ، در بخشی از کتاب نوشته است: «زمانی که یک بار وارد دفتر ترامپ در اتاق بیضی شکل شدم، او (ترامپ) را دیدم که یک تکه کاغذ را در دهانش گذاشت. من واقعا متعجب شدم وقتی دیدم او یک تکه کاغذ را جوید و سپس آن را بلعید.» سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید گفته است که این کتاب «با دروغ آمیخته شده است.» با این حال، ترامپ دو کتاب قبلی را نیز دروغ خوانده بود. کتاب‌هایی که هر یک در فروش رکورد زدند. «مانیگو نیومن» گفته برای جلوگیری از افشاگری، ماهانه حق السکوتی ۱۵ هزار دلاری تا سال ۲۰۲۰ به وی پیشنهاد شده است.

روزنامه خراسان

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv