زن خائن زندگی خود و همسرش را تباه کرد
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۱۳۸۵۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: 2018 July 01    -    ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
bato-adv
bato-adv

خیانت یک زن به همسرش را تشریح کرد.

مرد جوان در حالی که اشک می ریخت ، به کارشناس و مشاور اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: همسرم را دوست دارم و همه تلاشم را برای رفاه او به کار گرفته بودم اما نمی دانم چطور وجیهه این گونه قدم در بیراهه گذاشته است. من و همسرم زندگی خوبی داشتیم، روزی که به خواستگاری وجیهه رفتم به او قول دادم تا همه نوع امکانات رفاهی را برایش فراهم کنم. بعد از ازدواج به خودم گفتم باید برای پیشرفت زندگی ام کار و تلاشم را دو برابر کنم به همین خاطر از صبح زود تا شب به صورت دو شیفت کار می کردم تا مخارج این زندگی عاشقانه را تامین کنم.

مدتی از ازدواج مان می گذشت و من همچنان به فکر پول و مادیات بودم تا به اصطلاح، خودم را به وجیهه ثابت کرده باشم اما نمی دانستم در ذهن همسرم چه می گذرد و چه انتظاری از من دارد؟ کار زیاد باعث شده بود که من خسته و بی حوصله شوم و هیچ توجهی به نیازهای عاطفی همسرم نداشته باشم.

بر اثر غفلت من، این خلأها و کمبودها در زندگی ام تاثیر بدی گذاشت. هر چند وجیهه با پیشنهاد خرید لوازم خانه و لباس از من می خواست که بیشتر در کنار او باشم اما من از فرط خستگی زمانی را برای تفریح و خرید نمی گذاشتم و تنها با دادن کارت عابر بانک از همسرم می خواستم همراه مادرش به بازار برود.

کم کم متوجه رفتارها و حرکات مشکوک همسرم شدم، او مدام با گوشی تلفن همراهش مشغول بود و با بی اعتنایی به من، در شبکه های اجتماعی سیر می کرد. رفتارهای سرد وجیهه باعث ایجاد سوءظن در من شد. دیگر آرامش نداشتم و از سویی دیوانه وار همسرم را دوست داشتم . تصور این که او با کسی ارتباط داشته باشد، روح و روانم را به هم ریخته بود به همین خاطر از محل کارم مرخصی گرفتم و با یکی از دوستانم به تعقیب وجیهه پرداختم.

بعد از گذشت یک هفته از تعقیب همسرم فکر کردم که اشتباه کرده ام و به دوستم گفتم که دیگر با موتورسیکلتش به دنبالم نیاید اما باز هم برای آخرین بار با دوستم به تعقیبش رفتم. هر لحظه که او به مکان های متروکه اطراف مشهد نزدیک می شد اضطراب و دلشوره عجیبی در دلم به وجود می آمد تا این که او مقابل ساختمانی ایستاد و به همراه مرد غریبه ای وارد ساختمان شد. دست و پاهایم می لرزید، با نگرانی و دو دلی زنگ آن واحد را زدم که ناگهان با همسرم روبه رو شدم. او با دیدن من رنگ از چهره اش پرید و زبانش بند آمد. در همین هنگام مرد ناشناس قصد فرار از پنجره را داشت که به پایین سقوط کرد.

روزنامه خراسان

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
0
0
درود بر تو مرد شریف که دنبال حقیقت بودی و تا راز حقیقت را با چشمان خودت ندیدی به سمت سوئ ظن و خود داوری نرفتی! درود بر انسانهایی که مث این فرد دنبال حقیقت می روند و تا راز حقیقت را پیدا نمی کنند بر اثر نابخردی حکم صادر نمی کنند و وقتی هم که راز حقیقت را پیدا کردند از طریق قانون وارد میشوند. ودر این ماجرا باز هم مرد باید مهریه را بدهد و زن مجدد ازاد و دنبال هوس بازی های خودش است. و در این مورد هم باز مرد با پرداخت مهریه (کی داده و کی گرفته) تنبیه میشود نه زن! این چه قانون مسخره ای هست ! کی و چه کسی باید این قانون را اصلاح کند؟ آیا ممکن است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
0
0
اگر زن هم حق طلاق داشت هرگز چنین اتفاقی نمی افتاد زن مایملک کسی نیست اگر از زندگیش راضی نیست باید حق خروج داشته باشد ما زنان را به وادی گناه می اندازیم وبعد آنهارا به اشد مجازات می رسانیم چرازن نباید حق طلاق داشته باشد ...چرا باید در صورت جدایی از حق وحقوقش بگذرد......
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۴
از مطالبی که تخصص نداری حرف نزن برای دادگاه اگه اثبات بشه عدم صلاحیت زوج یک طرفه طلاق میدهد شروط ضمن عقد هم هست میشه وکالات طلاق از مرد را برای زن گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
0
0
کار این خانم درست نبوده خیانت کار خیلی بدیه میتونست با همسرش صحبت کنه و اگه نشد بره مشاوره و زندگیشو نجات بده و در نهایت اگر نمیشد و تمام تلاششو برای زندگیش میکرد جدا میشد و بعد وارد یه رابطه سالم میشد اما قبول کنید بعضی از اقایون وقتی میرند دنبال یه دختر خانم که باهاش ازدواج کنند همه نوع حرفهای عاشقانه میزنند و وقت میذارند و کادو و ... و دل اون دختر خانم وهمه جوره بدست میارند و اون دختر با توجه به رفتار این اقامیگه این اقا یه عمر اینطوریه و بهش بله را میده ولی متاسفانه اقایون بعد از چند ماه که میگذره و مشکلات مالی و ... فراموش میکنند که این خانم بخاطرهمون صحبتها ورفتارهای این اقا که در درجه اول بله را داده
پس نتیجه میگیریم مقصر فقط خانم نیست دو طرفه خود این اقا هم هست که نتونسته خانمشو نگه داره
یک خانم اگر از لحاظ عاطفی و روحی و روانی تامین باشه حتی میتونه با بی پولی یک مرد هم بسازه
لطفا اقایونی که میخواهید ازدواج کنید واقعی خودتون باشید فقط برای بدست اوردن دل یه خانم از هر ترفندی استفاده نکنید که بعد از چند ماه دیگه که مال خودتون شد یادتون بره حتی یه خسته نباشی بهش بگید چون یک خانم به رفتار شما بله میده و فکر میکنه یه عمر اینطوری هستید اگه نمیتونید واقعا وارد رابطه نشید یادتون نره خانمها احساساتی هستند وهمونطور که باید به نیازهای مرد رسید باید به نیازهای یک زن هم رسید
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv