اخاذی پسر جوان با تهیه فیلم سیاه از دختران جوان
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۱۳۱۵۳
تاریخ انتشار: 2018 June 24    -    ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
bato-adv
bato-adv

شهریور سال ۹۴ بود که مرد میانسالی با حضور در اداره آگاهی اعلام کرد یک موتورسوار با تهدید چاقو تلفن‌همراه پسرش را در پارک به سرقت برده است که پس از ثبت این شکایت تلاش برای بازداشت متهم این پرونده آغاز شد.

بررسی‌ها درباره این پرونده ادامه داشت تا اینکه با فعال شدن گوشی سرقتی مشخص شد تلفن‌همراه در اختیار زن مطلقه جوانی به نام سهیلا قرار داد، بدین ترتیب سهیلا به اداره آگاهی احضار شد.

سهیلا در اظهارات اولیه مدعی شد که تلفن‌همراه را از پسر جوانی به نام میلاد هدیه گرفته است و در اظهاراتش به مأموران گفت: میلاد از آشنایان خانوادگی ما است و مدت‌ها قبل برای پرستاری از پدرم در منزل پدرم مشغول به کار شد و من نیز به همین دلیل کارت عابربانکم را که مقدار کمی پول داخلش بود، به میلاد دادم، اما پس از مدتی متوجه شدم واریز و برداشت غیرعادی با کارت صورت می‌گیرد، پس از کمی تحقیق فهمیدم میلاد وسایل منزل پدرم را در مراحل مختلف به سرقت برده و فروخته است.

وی افزود: زمانیکه به میلاد اعتراض کردم او مرا تهدید کرد و گفت: به من علاقه‌مند شده است، اگر با او ازدواج نکنم به رویم اسید می‌پاشد که من با پیشنهاد وی مخالفت کردم.

سهیلا در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: میلاد مرا مورد اذیت و آزار قرار داد و کتک زد که من در دو مرحله با حضور در مراجع انتظامی شکایت کردم، میلاد همچنین خودروی پژو ۲۰۶ مرا نیز به سرقت برد و دیگر از وی خبری نداشتم البته وی زمانیکه تلفن‌همراه را به من داد مدام تأکید داشت که زیاد از این تلفن استفاده نکنم و من نیز به رفتار میلاد شک کرده بودم.

با اظهارات سهیلا، مأموران برای بازداشت میلاد دست به کار شده و چند روز قبل موفق به دستگیری وی شدند.

میلاد پس از انتقال به دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، در اظهاراتش به علی وسیله‌ایردموسی؛ بازپرس شعبه پنجم این دادسرا سرقت و زورگیری از سهیلا را پذیرفت، اما منکر آزار و اذیت سهیلا شد.

در ادامه رسیدگی به پرونده مشخص شد تلفن‌همراه سه مرد دیگر به روش زورگیری توسط میلاد مورد سرقت قرار گرفته است همچنین کارآگاهان در بررسی تلفن‌همراه میلاد متوجه فیلم‌هایی شدند که وی با تهیه از چند زن قصد اخاذی از آن‌ها را داشته به این ترتیب که وی به بهانه ازدواج با چند دختر طرح دوستی با آن‌ها برقرار کرده و پس از شروع ارتباط نقشه اخاذی از آن‌ها را اجرا می‌کرده است.

متهم با دستور بازپرس بازداشت شده و تحقیقات از وی ادامه دارد.

تسنیم

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv