قدردانی اینفانتینو از اتسمفر بازی ایران و اسپانیا
bato-adv
کد خبر: ۱۱۲۸۸۳
تاریخ انتشار: 2018 June 22    -    ۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۴

رئیس سوئیسی فیفا از اتسمفر ایجاد شده در بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا و جمهوری تاتارستان به خاطر میزبانی مطلوب از جام جهانی ۲۰۱۸ قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری تاس روسیه، لیلیا گالیمووا، نماینده دولت جمهوری تاتارستان از قدردانی جانی اینفانتینو از این نهاد به خاطر آماده‌سازی و میزبانی مطلوب جهت دیدار‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خبر داد.

شب گذشته (چهارشنبه) دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا از گروه B. جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور رئیس فیفا و رئیس جمهوری تاتارستان در ورزشگاه شهر کازان برگزار و رکورد حضور تماشاگر نیز در این ورزشگاه شکسته شد.

نماینده دولت جمهوری تاتارستان در این رابطه گفت: جانی اینفانتینو بار‌ها از شهر کازان در مسیر آماده‌سازی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال دیدن کرد. او دیشب اتسمفر ایجاد شده در ورزشگاه کازان را مورد ستایش قرار داد و در پیامش آورده است: از کار‌های انجام شده در شهر کازان برای میزبانی از بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال قدردانی می‌کنم و بازگشتم به این شهر جهت تماشای بازی مرحله یک هشتم نهایی را رد نخواهم کرد.

دستیار سفیر اسپانیا در روسیه نیز در دیدارش با رئیس جمهوری تاتارستان پس از بازی شب گذشته تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا از او به خاطر آماده‌سازی مطلوب کازان قدردانی و اعلام کرد که اسپانیایی‌ها از بازی در این شهر خوشحال هستند.

نبرد تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا با شکست یک بر صفر شاگردان کارلوس کی‌روش پایان یافت.

تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار