وقوع انفجار شدید در مغازه فروش ضایعات
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۱۰۳۴۹
تاریخ انتشار: 2018 May 27    -    ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵
bato-adv
bato-adv

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع انفجار شدید در یک مغازه خرید و فروش ضایعات در خیابان منصور شرقی خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه چهار مرد به شدت مصدوم شدند.

سید جلال ملکی گفت: ساعت ۱۱:۰۸ امروز یک مورد حادثه انفجار در یک مغازه در خیابان منصور شرقی، بعد از بزرگراه امام علی (ع) به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه ۱۱۳ آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در مغازه‌ای به وسعت حدود ۴۰ متر که در زمینه خرید و فروش اجناس ضایعاتی مخصوصاً ضایعات فلزی فعالیت می‌کرد، انفجاری رخ داده است.

وی خاطرنشان کرد: ظاهراً کارگران در این مغازه مشغول تخلیه اجناس تازه از راه رسیده بودند که به یکباره انفجار به وقوع پیوسته و چهار مرد که در محل بودند از ناحیه دست و پا دچار آسیب‌دیدگی‌های شدید شده و به سرعت به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

ملکی افزود: بر اثر این حادثه، علمک ساختمان مجاور دچار شکستگی و نشت شده که آتش‌نشانان نسبت به جلوگیری از نشت اولیه علمک اقدام کرده تا عوامل اداره گاز در محل حادثه حاضر شوند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران متذکر شد: این حادثه منجر به آتش‌سوزی نشده، اما به چند دستگاه خودرو که در اطراف محل حادثه پارک شده بود، به دلیل پرتاب شدن اشیاء فلزی خساراتی وارد شد، در نهایت پس از ایمن‌سازی، محل حادثه به عوامل انتظامی تحویل داده شد و عملیات در ساعت ۱۲:۳۰ پایان یافت.

تسنیم

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv