مرگ یک زندانی با «شوکر برقی» در بیرجند صحت دارد؟
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۱۰۲۴۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2018 May 26    -    ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
bato-adv
bato-adv

مرگ یک محکوم در زندان بیرجند به علت شکنجه با شوکر برقی خبرسازی جدیدی بود که در رسانه‌های معاندین با هدف تخریب قوه قضاییه انتشار یافت اسناد نشان می‌دهد که فرد مذکور صرفا به دلیل بیماری و سکته قلبی فوت کرده است.

یکی از روش‌های عناصر معاند در فضای مجازی، کشته سازی‌های دروغ از بازداشت شدگان و زندانیان است، به طوری که به صورت زنجیره‌ای نام افراد مختلف را در فضای مجازی بویژه توییتر بولد می‌کنند که فلان شخص در بازداشتگاه و یا زندان فوت کرده است. به هر گزارش فوتی در زندان و بازداشتگاه نیز رنگ و لعاب دیگری داده و با جوسازی سرنوشت این اتفاق را به گونه‌ای متفاوت برای افراد جامعه به تصویر می‌کشند که گویی دستگاه قضا و سازمان زندان‌ها نقشی در این زمینه داشته‌اند، در حالی که خیلی زود واقعیت جای خود را به دروغ داده و پشت پرده این فضاسازی‌ها که همان هجمه به دستگاه قضا است، نمایان می‌شود.

در روز‌های اخیر برخی سایت‌های خبری معاند و ضد انقلاب سعی کردند علت مرگ یک زندانی در شهر بیرجند استان خراسان جنوبی را به دستگاه قضایی نسبت دهند در حالی که حقیقت ماجرا چیزی غیر از این است.

مرگ یک زندانی با «شوکر برقی» در بیرجند صحت دارد؟


این سایت‌های به اصطلاح خبری که تشت رسوایی شان برای همه مردم از بوم افتاده است در اقدامی هماهنگ اعلام کردند فردی با هویت عبدالرحمان ناروئی در زندان بیرجند پس از مضروب شدن توسط ماموران زندان بوسیله شوکر برقی جان خود را از دست داده است.

پس از پیگیری این خبر و بررسی اسناد و مدارک مشخص شد فرد نامبرده به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر دستگیر شده و علت فوت وی هم سکته حاد قلبی بوده است.
در نامه اداره کل پزشکی قانونی استان خراسان جنوبی خطاب به مدیریت زندان مرکزی بیرجند در رابطه با علت مرگ این فرد آمده است: حسب مطالعه شرح معاینه ظاهری جسد، شرح کالبدگشایی و بررسی نتایج سم شناسی و آسیب شناسی و مطالعه پرونده بیمارستانی علت فوت نامبرده سکته حاد قلبی تعیین گردید.

مرگ یک زندانی با «شوکر برقی» در بیرجند صحت دارد؟

حال باید دید که این روش اتهام پراکنی که مصداق به در و دیوار زدن با چشمان بسته است تا چه زمانی توسط معاندین و ضد انقلاب ادامه خواهد داشت و آیا این رسوایی‌های پی در پی برای آن‌ها درس عبرتی خواهد شد تا دست از لجن پراکنی‌ها بردارند؟

میزان

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
0
0
چی بگیم والله
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv