بازی گلف در میان آتشفشان فعال
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۹۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2018 May 18    -    ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
bato-adv
bato-adv
مجموعه عکس های جالبی از جزیره ی (بیگ آیلند) در هاوایی منتشر شده که در آن بازیکنان گلف را نشان می دهد که در آرامش گلف بازی می کنند و پشت سر آنها دود غلیظ و سیاه بزرگ آتشفشانی به چشم می خورد.

بازی گلف در میان آتشقشان فعال

بازی گلف در میان آتشقشان فعالاختصاصی «تابناک با تو»؛ با وجود هشدارها و دستور به ترک محل از سوی مسئولان در ایالت هاوایی آمریکا به سبب فعال شدن آتشفشان کیلاویا به نظر می رسد که اوضاع از نظر این بازیکنان گلف آنقدرها هم خطرناک نیست. مجموعه عکس های جالبی از جزیره ی ( بیگ آیلند) در هاوایی منتشر شده که در آن بازیکنان گلف را نشان می دهد که در آرامش گلف بازی می کنند و پشت سر آنها دود غلیظ و سیاه بزرگ آتشفشانی به چشم می خورد.

بازی گلف در میان آتشقشان فعال

در حال حاضر انفجار آتشفشان کیلاویا باعث نابودی کامل خانه ها شده و باعث گشته تا بسیاری از مردم خانه های خود را خالی کنند و این موضوع بخش گردشگری در هاوایی را تهدید می کند. روز سه شنبه ستون های خاکستر آتشفشانی تا ارتفاع ۱۲ هزار فوت در هوا بالا رفتند. زمین شناسی آمریکا درباره ی فوران بزرگ پیش روی دیگری هشدار داده  اما به نظر می رسد همه از این موضوع نگران نیستند.

بازی گلف در میان آتشقشان فعال

فوران آتشفشان از ماه می سال جاری آغاز شده و ۳۷ ساختمان را از بین برده است. گزارش ها از باز شدن شکاف های جدید در آتشفشان هاوایی گزارش می دهند و این باعث شده تا گدازه های تازه و صخره های داغ با صدایی ترسناک فوران کنند. با وجود این که زمین شناسی از بروز شکاف های بیشتری خبر می دهد، بسیاری از ساکنان ترجیح می دهند تا در خانه های خود بمانند و آنجا را ترک نکنند.

بازی گلف در میان آتشفشان فعال

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
0
1
شما باور ميکنيد اين عکس فتوشاپ نشده باشد !؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv