هوای تهران بارانی می‌شود
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۹۲۹۷
تاریخ انتشار: 2018 May 16    -    ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv

سازمان هواشناسی اعلام کرده امروز و فردا در مناطق وسیعی از کشور شاهد رگبار و رعدوبرق و وزش شدید باد خواهیم بود و شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج است.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز سامانه بارشی در نواحی مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر، بخش‌های از شرق، شمال شرق، غرب، جنوب و جنوب شرقی کشور فعال است و سبب رگبار ورعدوبرق و وزش شدید باد می‌شود.

احد وظیفه افزود: شدت بارش‌ها در اصفهان، لرستان، جنوب همدان، مرکزی، قم، نیمه غربی یزد، غرب مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، برخی مناطق خراسان جنوبی، جنوب سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان، سمنان، البرز، قزوین و تهران خواهد بود.

وی ادامه داد: فردا پنج شنبه فعالیت این سامانه بارشی در نواحی مرکزی شمال شرق، شرق و به صورت پراکنده در غرب کشور ادامه دارد و سبب رگبار و رعد و برق و وزش بادشدید موقتی می‌شود که شدت بارش‌ها در شهر تهران، نیمه غربی اصفهان، چهارمحال و بختیاری، شرق لرستان، جنوب همدان، نیمه غربی یزد و در برخی از مناطق خراسان رضوی و خراسان جنوبی خواهد بود.

به گفته وظیفه، امروز شرق خلیج فارس و فردا و پس فردا، تنگه هرمز و دریای عمان به سبب وزش باد شدید مواج است.

هوای تهران امروز قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت به ترتیب ۲۲ و ۱۱ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

مهر

bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv