تعداد فوتی‌های قارچ سمی در کرمانشاه به پنج نفر رسید
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۹۲۷۷
تاریخ انتشار: 2018 May 16    -    ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
bato-adv
bato-adv

واژگونی خودرو حامل دانش آموزان مدرسه ابتدایی سه روستای هه لو، پرشه و سماقان از توابع شهرستان بانه هنگام بازگشت از اردو، یک کشته و هشت مصدوم برجا گذاشت.

تعدادی از دانش آموزان مقطع ابتدایی این روستا‌ها عصر سه شنبه هنگام بازگشت از اردوی تفریحی یک روزه، دچار حادثه شده و خودروی آن‌ها (تویوتا سه اف وانت) واژگون شد.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان بانه گفت: در این حادثه یک دانش آموز کلاس دوم ابتدایی اهل روستای سماقان جان باخت و هشت دانش آموز نیز مصدوم شدند.

 

دکتر حامد منصوری روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۲ دانش آموز از ناحیه دست و پا دچار شکستگی شدند که اکنون در بیمارستان رازی بانه بستری هستند و ۶ دانش آموز نیز به صورت سطحی دچار آسیب دیدگی شدند که پس از درمان، ترخیص شدند.

 

دهیار روستای سماقان نیز گفت: دانش آموزان با خودروی تویوتا سه اف (وانت) از روستای سماقان عازم اردو شده بودند که هنگام بازگشت دچار حادثه شدند.
ابراهیم محمدی افزود: در این حادثه یک دانش آموز جان باخت.

 

رئیس پلیس راه بانه هم در ارتباط با این حادثه رانندگی گفت: این حادثه به علت عدم توجه به جلو از سوی راننده تویوتا روی داد و منجر به کشته شدن یک دانش اموز و مصدوم شدن ۲ نفر دیگر شد.
سروان کوروش زندی تاکید کرد: راننده این خودرو بدون توجه کافی به جلو و افزایش سرعت توانایی کنترل وسیله نقلیه را از دست داد و خودرو واژگون شد.
رضا خضری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بانه هم ضمن تایید جان باختن یکی از دانش آموزان در این حادثه رانندگی گفت: پس از بررسی موضوع اطلاعات لازم در خصوص علت انتقال دانش آموزان با خودروی وانت در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.
به گزارش ایرنا، روستای سماقان در بخش نمشیر بانه واقع شده و ۱۲ دانش آموز در مقطع ابتدایی دارد، دانش آموزان سه روستای هه لو، پرشه و سماقان با هم به این اردو رفته بودند که هنگام بازگشت خودروی آن‌ها واژگون شد.
شهرستان بانه با ۱۵۸ هزار نفر جمعیت در ۲۷۰ کیلومتری غرب سنندج واقع شده است.

جام جم

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv