اسرار عجیب از ناپدید شدن بوئینگ مالزی؛ خلبانی که قصد خودکشی داشت!
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۹۲۳۶
تاریخ انتشار: 2018 May 16    -    ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
سیمون هاردی خلبان و مهندس پرواز معتقد است که احمد شاه خلبان بوئینگ، پس از آنکه هواپیما را به مرز مالزی و تایلند هدایت کرد سیستم رادار را خاموش کرد تا باعث سردرگمی مأموران هدایت پرواز شود. این مسیر عمدا انتخاب شده بود. علاوه بر آن، هاردی به چرخش هواپیما بر فراز ایالت «پینانگ» مالزی اشاره می کند که احمد شاه متولد آنجا بود. بدین ترتیب، خلبان با شهر زادوبومی خود خداحافظی کرده است.

اسرار ناپدید شدن بوئینگ مالزی

اسرار ناپدید شدن بوئینگ مالزیبه گزارش «تابناک با تو»؛ کارشناسان جزئیات عجیبی در مسیر پرواز بوئینگ مالزی کشف کردند. به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه تلویزیونی « 9Now» استرالیا، ناپدید شدن بوئینگ 200-777 مالزی در ماه مارس 2014 تا حد زیادی با عملیات عمدی خلبان هواپیما مرتبط است.

سیمون هاردی خلبان و مهندس پرواز معتقد است که احمد شاه خلبان بوئینگ، پس از آنکه هواپیما را به مرز مالزی و تایلند هدایت کرد سیستم رادار را خاموش کرد تا باعث سردرگمی مأموران هدایت پرواز شود. این مسیر عمدا انتخاب شده بود.

علاوه بر آن، هاردی به چرخش هواپیما بر فراز ایالت «پینانگ» مالزی اشاره می کند که احمد شاه متولد آنجا بود. بدین ترتیب، خلبان با شهر زادوبومی خود خداحافظی کرده است. هاردی گفت:«او قصد خودکشی داشت ولی متأسفانه تمام مسافران را نیز با خود کشت. این کار عمدا انجام شد».

bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv