اعلام جزئیات انفجار‌های خرم‌آباد و کوهدشت
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۹۲۰۹
تاریخ انتشار: 2018 May 16    -    ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
bato-adv
bato-adv

فرمانده انتظامی لرستان جزئیات انفجار‌های اخیر خرم‌آباد و کوهدشت را تشریح کرد.

سردار محمدمهدیان نسب در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی با اشاره به انتشار فیلم تیراندازی در خرم‌آباد در فضای مجازی طی هفته‌های گذشته اظهار داشت: این فیلم مربوط به آذرماه سال ۹۶ بوده که نیروی انتظامی یک‌بار این افراد را دستگیر کرده بود.

وی بابیان اینکه بعد از انتشار این فیلم این افراد دستگیر شدند گفت: در این رابطه باید سریعاً اطلاع‌رسانی از سوی پلیس صورت گیرد تا شایعه‌سازی در جامعه صورت نگیرد.

فرمانده انتظامی لرستان بیان داشت: این تیراندازی در عروسی بوده که بعداً فیلم تیراندازی آن را در فضای مجازی منتشر می‌کنند، همه آن‌ها دستگیر شدند و در زندان به سر می‌برند و نماینده قضایی نیز با آن‌ها برخورد کرده است.

فرمانده انتظامی لرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به انفجار صورت گرفته در خرم‌آباد و مرگ یک ضایعات فروش و زخمی شدن یک نفر در این رابطه نیز بیان داشت: مواد این انفجار به آزمایشگاه ارسال‌شده تا آزمایشگاه اداره جناحی اعلام کند که این مواد منفجره چه بوده است.

سردار مهدیان نسب همچنین به انفجار در یک مدرسه دخترانه در کوهدشت نیز اشاره کرد و گفت: فرماندار کوهدشت اعلام کردند که این‌یک مواد منفجره بوده که توسط دانش‌آموز دستکاری‌شده و درنهایت در اثر دستکاری که شده این انفجار رخ‌داده است.

وی بیان داشت: چاشنی این مواد، منفجر شده و این ضایعه رخ‌داده است.

مهر

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv