جزییات اسیدپاشی به یک دانش آموز
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۶۲۷۶
تاریخ انتشار: 2018 April 16    -    ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
bato-adv
bato-adv

رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام خمینی (ره) کرمانشاه با اشاره به مداوای دانش آموز قربانی اسیدپاشی در بخش سوختگی این بیمارستان، گفت: این فرد دچار 9 درصد سوختگی عمیق از ناحیه صورت و قسمتی از بدن شده است.

دکتر بهنام رضا مخصوصی افزود: دیروز (یکشنبه) ساعت 9 و 30 دقیقه صبح پسربچه 11 ساله ساکن اسلام آبادغرب براثر سوختگی به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شد و به سرعت در بخش سوختگی مورد مداوا قرار گرفت.

وی اظهار کرد: امروز یک عمل بر روی قسمت های سوخته این پسر نوجوان انجام شد و به طور حتم در روزهای آینده به عمل های دیگری نیز نیاز خواهد بود.

وی با اشاره به عارضه جدی در صورت این پسر، گفت: چشم این نوجوان اسلام آبادی نیز به شدت آسیب دیده که امیدواریم با تلاش های تیم مجرب سوختگی بیمارستان بتوانیم ازعارضه وی کم کنیم.

**دستگیری متهم اسیدپاشی در اسلام آبادغرب

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه نیز از دستگیری یکی از متهمان اسیدپاشی خبر داد و گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره اسید پاشی که روز یکشنبه (26 فروردین) در اسلام آبادغرب رخ داد، موضوع به صورت ویژه تحت بررسی قرار گرفت.

سرهنگ محمدرضا آمویی، با بیان اینکه این حادثه در مقابل یکی از مدارس رخ داده است، ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد که نوجوانی 11 ساله مورد حمله اسید پاشی قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: این دانش آموز از ناحیه سمت راست صورت و پشت 2 کتف مجروح شده و اکنون در حال طی کردن مراحل درمانی در بیمارستان است.

معاون اجتماعی انتظامی کرمانشاه با بیان اینکه 2 متهم در این خصوص شناسایی شدند، افزود: یکی از آن ها دستگیر و متهم دیگر فراری است که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

وی در پایان و با بیان اینکه متهمان اسید پاشی نسبت فامیلی با یکدیگر ندارند، تصریح کرد: علت وقوع این حادثه اختلافات شخصی بوده است.

ایرنا

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv