زوجی که از طریق ذهن با حیوانات حرف می زنند!
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۶۱۲۴
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: 2018 April 15    -    ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
bato-adv
bato-adv
زوج چنز ۵۰ ساله و برثیویت ۴۳ ساله ادعا می کنند که موهبت و استعداد حرف زدن و برقراری ارتباط با حیوانات را دارند. این زن می گوید با نگاه کردن به چهره ی یک اسب توانسته به اندوه او پی ببرد و اینکه اسب مورد نظر از بودن در خانه ی صاحبش

زوجی که از نظر ذهنی با حیوانات ارتباط برقرار می کنند!

زوجی که از نظر ذهنی با حیوانات ارتباط برقرار می کنند!اختصاصی «تابناک با تو»؛ یک زوج انگلیسی ادعا می کنند که با روشی عجیب و متفاوت و تنها با اتکا بر قدرت های ذهنی قادر به برقراری ارتباط و حرف زدن با حیوانات هستند. آنها می گویند با تحلیل چهره ی حیوانات می توانند ذهنشان را بخوانند و با آنها از نظر ذهنی تعامل برقرار کنند. این زوج چنز ۵۰ ساله و برثیویت ۴۳ ساله ادعا می کنند که موهبت و استعداد حرف زدن و برقراری ارتباط با حیوانات را دارند.
این زن می گوید با نگاه کردن به چهره ی یک اسب توانسته به اندوه او پی ببرد و اینکه اسب مورد نظر از بودن در خانه ی صاحبش غمگین بوده است و یا یک سگ از این که لباس انسان به او پوشانده اند ابراز نارضایتی کرده است.

زوجی که از نظر ذهنی با حیوانات ارتباط برقرار می کنند!

افراد زیادی که حیوانات خانگی دارند از این زوج درخواست کمک کرده اند. آنها درباره ی رفتار عجیب و غریب حیوانات سؤال می پرسند؛ برای مثال چرا حیوان خانگی ما مضطربانه در خانه گشت می زند؟ و یا آیا حیوان خانگی من از بودن با من احساس خوشبختی می کند یا نه؟

البته پژوهشگران همواره تأکید می کنند که درک زبان حیوانات از طریق بررسی خلق و خوی حیوانات موضوع عجیبی نیست. برای مثال گربه ها وقتی احساس رضایت دارند خِر خِر می کنند. خرخر گربه ها یک روش برقراری ارتباط با دوستانشان است، چون گربه ها با فرکانس و صدایی خرخر می کنند که به فواصل دور نمی رسد. خر خر کردن ‏و دیگر صدا در آوردن ها با فرکانس پایین در بین پستانداران، اصولا مربوط به موقعیت های اجتماعی مثبت ‏است: غذا دادن، حمام کردن، دراز کشیدن و دوستانه بودن. ‏

زوجی که از نظر ذهنی با حیوانات ارتباط برقرار می کنند!

در عین حال گربه ها در حالت تهاجمی ضربه می زنند و در صورت داشتن تمایلات جنسی صدای کشیده و بلندی دارند. جنبش ها و حرکت های فیزیکی بخش مهمی از ارتباط برقرار کردن با حیوانات است. برای مثال سگی که دمش را تکان می دهد به ما می گوید: حوصله ام سر رفته و می خواهم بازی کنم.

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مخلص حاجي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
1
1
مبشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
2
1
ای خه دا دست بندازم این دهن منه جر بدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
0
1
من این استعداد رو دارم با پرندها
البته تا منو میبینند فرار میکنند
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
0
2
کسانی که حیوان خانگی دارند بخوبی میدانند این یک امر عادی است و اصلا" تعجب برانگیز نیست. حیوانات ادراکات حسی بسیار بالایی دارند مثلا" گربه مدتها قبل از آمدن صاحبش به خانه، آمدنش را حس می کند و منتظر می ماند و می تواند به خوبی غم عصبانیت یا خوشحالی صاحبش را درک کند. از مسافت های دور در صورت نبودن خطر دوباره به خانه بازگردد و حتی برای تشکر و شراکت در معیشت برای صاحبش شکارهای خودش را (مثل موش، سوسک پرنده) هدیه بیاورد. من گربه ای داشتم که حتی هنگام مرگ دست مرا میلیسید تا بفهماند مرا دوست دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
1
0
چه بچه زرنگایی هستن این دوتا ! حالا شما بیا ثابت کن اسبه غمگین نبوده ! جهالت مردم ، اون نقطه ای که خوب میشه ازش پول درآورد ، خوب!
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
0
0
به نظرم این حس در اثر تجربه و نگهداری از حیوانات و نحوه رفتار انها در شرایط گوناگون بدست امده و عادی هست
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv