بازگشت مجسمه عيسي مسيح به خانه پس از 90 سال
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۵۸۴۴
تاریخ انتشار: 2018 April 12    -    ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
bato-adv
bato-adv
«مجسمه به گونه اي در اختيار پدر [مادرم] قرار گرفت و نمي دانم چرا او آن را بازنگرداند. در عوض، پدربزرگم بعد از ازدواج مادرم مجسمه را به او داد و مادرم آن را نگه داشت تا اين كه مادرم از دنیا رفت و این گونه مجسمه به من رسيد. من داستان را مي دانستم و احساس كردم بايد آن را به مالك اصلی و جایگاه اصلی اش بازگردانم.»

بازگشت مجسمه عيسي مسيح به خانه پس از 90 سال

بازگشت مجسمه عيسي مسيح به خانه پس از 90 سالاختصاصی «تابناک باتو»؛ كليساي نيوجرسي نمي توانست باور كند، مجمسه عيسي مسيح كه حدود نود سال پيش از عبادتگاه كليسا دزديده شده بود، برگردانده شده است.

بنا به گزارش NJ.com، كشيش الكس سنتورا گفت: بسته مشكوكي به كليساي مريم مقدس در هوبوكن بدون آدرس برگشت تحويل داده شد. او به شركت حمل و نقل تلفن كرد تا ببيند بسته از طرف چه كسي است، اما تنها چیزی که به دست آمد، اینکه آن بسته از كريستال اسپرينگز، فلوريدا ارسال شده است.

بعد از اين كه پليس گفت بسته خطري ندارد، باز شد و مجسمه عيسي مسيح كودك و يادداشتي به تاريخ دوم ژانويه 2018 در آن پیدا شد كه توضيح مي داد چگونه پدربزرگ فرستنده اين مجسمه را در دهه 1930 دريافت كرده بود.

بازگشت مجسمه عيسي مسيح به خانه پس از 90 سال

فرستنده نوشته بود مجسمه عيسي مسيح از نمايش تولد مسيح در اوايل دهه 1930دزديده شده.

همچنین در ادامه نامه آمده است: «مجسمه به گونه اي در اختيار پدر [مادرم] قرار گرفت و نمي دانم چرا او آن را بازنگرداند. در عوض، پدربزرگم بعد از ازدواج مادرم مجسمه را به او داد و مادرم آن را نگه داشت تا اين كه مادرم از دنیا رفت و این گونه مجسمه به من رسيد. من داستان را مي دانستم و احساس كردم بايد آن را به مالك اصلی و جایگاه اصلی اش بازگردانم.»

بازگشت مجسمه عيسي مسيح به خانه پس از 90 سالسنتورا گفت، هرگز چيزي درباره اين مجسمه به او گفته نشده بود، ولی گفت که احتمالا اين كريسمس در نمايش جشن تولد مسيح از آن استفاده خواهد شد.

او افزود: «ديدن اين كه مردم حتي بعد از دهه ها كار درستي را انجام مي دهند، دلگرم كننده است.»

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv