ماجرای جابجایی نوزادان در بیمارستان میناب
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
loading...
کد خبر: ۱۰۱۶۱۵
تاریخ انتشار: 2018 February 25    -    ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰
bato-adv
bato-adv

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب، گفت: طی روز‌های اخیر خبری مبنی بر جابجایی نوزاد در بیمارستان میناب در حال انتشار بوده که این موضوع در حال بررسی است.

‌محمد مورخ با اعلام جزئیات این خبر، اظهار کرد: طی روز‌های اخیر خبری مبنی بر جابجایی نوزاد در بیمارستان میناب در حال انتشار است که این موضوع در حال بررسی است.

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب، افزود: این موضوع در دستور کار قرار دارد و پیرو پیگیری‌های صورت گرفته، اقدامات بعد از تولد اعم از دستبند زدن بر روی دست نوزادان با نهایت دقت انجام شده، ولی با توجه به اینکه بعد از گذشت یک ماه و نیم از تولد یکی از خانواده‌ها این دعوی را داشته که نوزاد متعلق به آن‌ها نیست، به خانواده‌های مدعی پیشنهاد انجام آزمایش DNA داده شد.

دکتر مورخ، خاطرنشان کرد: برای روشن شدن دقیق این موضوع باید از هر دو نوزاد و خانواده آزمایش DNA گرفته شود که در صورت اثبات این دعوی، خانواده‌ها می‌توانند از طریق مقامات مسئول دانشگاه علوم پزشکی این موضوع را پیگیری کنند.

به گزارش ایسنا، طی روز‌های اخیر خبری مبنی بر جابجایی ۲ نوزاد در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در حال انتشار است که ریاست بیمارستان میناب به این موضوع واکنش نشان داد.

میزان

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv